Αποτελέσματα Lisse 2021

Rank

Gen.

Cat.

Cat.

Gender

Name

Club

Start

Finish

1

1

1

M20-39

Male

ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΡΟΣΙΑΝ

IRON TEAM

0:00:00.233(00:00:00)

1:06:12.233(01:06:12)

2

2

2

M20-39

Male

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

ORFANIDIS RUNNING TEAM

0:00:00.093(00:00:00)

1:06:24.216(01:06:24)

3

3

3

M20-39

Male

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ

 

0:00:00.093(00:00:00)

1:07:10.640(01:07:10)

4

4

4

M20-39

Male

ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΟΪΚΟΣ

OSB ENDURANCE TEAM

0:00:02.326(00:00:00)

1:07:12.406(01:07:10)

5

5

1

M40-55

Male

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ

SKAD

0:00:00.093(00:00:00)

1:07:36.866(01:07:36)

6

6

5

M20-39

Male

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΠΤΟΥ

ORFANIDIS RUNNING TEAM

0:00:00.093(00:00:00)

1:09:51.306(01:09:51)

7

7

2

M40-55

Male

ΜΑΚΗΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ

 

0:00:02.140(00:00:00)

1:09:55.033(01:09:52)

8

8

6

M20-39

Male

ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ

 

0:00:02.030(00:00:00)

1:10:59.303(01:10:57)

9

9

3

M40-55

Male

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΝΙΔΗΣ

NESTOS RUNNING TEAM

0:00:01.170(00:00:00)

1:13:39.890(01:13:38)

10

10

7

M20-39

Male

ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΑΚΙΔΗΣ

IRON TEAM

0:00:02.483(00:00:00)

1:14:50.576(01:14:48)

11

11

4

M40-55

Male

ΦΩΤΙΟΣ ΖΙΧΝΑΛΗΣ

 

0:00:00.093(00:00:00)

1:16:42.590(01:16:42)

12

12

5

M40-55

Male

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

 

0:00:00.203(00:00:00)

1:17:26.580(01:17:26)

13

13

8

M20-39

Male

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΜΠΟΥΔΗΣ

 

0:00:07.390(00:00:00)

1:17:37.733(01:17:30)

14

14

6

M40-55

Male

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ

 

0:00:03.326(00:00:00)

1:18:35.130(01:18:31)

15

15

9

M20-39

Male

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ

 

0:00:06.200(00:00:00)

1:20:32.896(01:20:26)

16

16

10

M20-39

Male

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

OSB ENDURANCE TEAM

-

1:20:43.570 (--:--:--)

17

17

7

M40-55

Male

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ

NEVROKOPI RUNNERS

0:00:05.030(00:00:00)

1:21:12.223(01:21:07)

18

18

8

M40-55

Male

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΑΝΟΣ

MISSION IMPOSSIBLE TEAM

0:00:06.200(00:00:00)

1:21:39.280(01:21:33)

19

1

1

W20-39

Female

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΙΤΣΑΚΗ

 

0:00:05.030(00:00:00)

1:24:05.923(01:24:00)

20

19

9

M40-55

Male

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ

 

0:00:03.530(00:00:00)

1:25:33.100(01:25:29)

21

20

11

M20-39

Male

ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ

0:00:03.843(00:00:00)

1:26:28.963(01:26:25)

22

21

10

M40-55

Male

ΝΑΟΥΜ ΓΚΟΥΝΤΖΑΚΗΣ

 

0:00:02.483(00:00:00)

1:28:45.286(01:28:42)

23

2

1

W40-55

Female

ΣΤΕΛΛΑ ΒΑΒΛΑ

 

0:00:03.530(00:00:00)

1:28:45.936(01:28:42)

24

22

11

M40-55

Male

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ

MISSION IMPOSSIBLE TEAM

0:00:07.670(00:00:00)

1:29:48.216(01:29:40)

25

23

12

M40-55

Male

ΣΙΜΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ

OSB ENDURANCE TEAM

0:00:05.906(00:00:00)

1:32:02.413(01:31:56)

26

24

13

M40-55

Male

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ

 

0:00:03.843(00:00:00)

1:32:31.420(01:32:27)

27

25

1

M55+

Male

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ

 

0:00:06.200(00:00:00)

1:32:52.880(01:32:46)

28

26

2

M55+

Male

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΑΜΙΟΣ

ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

0:00:03.843(00:00:00)

1:33:15.436(01:33:11)

29

27

3

M55+

Male

ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ

 

0:00:09.560(00:00:00)

1:33:36.553(01:33:26)

30

28

14

M40-55

Male

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ

OSB ENDURANCE TEAM

0:00:07.390(00:00:00)

1:35:29.986(01:35:22)

31

3

2

W20-39

Female

ΚΩΝ/ΝΑ ΧΡΗΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

 

0:00:05.030(00:00:00)

1:36:58.000(01:36:52)

32

29

15

M40-55

Male

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

NEVROKOPI RUNNERS

0:00:08.373(00:00:00)

1:37:32.930(01:37:24)

33

30

12

M20-39

Male

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

 

-

1:37:52.916 (--:--:--)

34

31

13

M20-39

Male

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

0:00:07.390(00:00:00)

1:38:02.110(01:37:54)

35

4

3

W20-39

Female

ΣΙΣΣΥ ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ

CROSSFIT NEVROKOPI

0:00:03.843(00:00:00)

1:38:09.550(01:38:05)

36

32

16

M40-55

Male

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚOΤΙΟΣ

 

0:00:07.670(00:00:00)

1:38:30.920(01:38:23)

37

5

2

W40-55

Female

ΣΟΦΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

0:00:05.030(00:00:00)

1:39:25.696(01:39:20)

38

33

17

M40-55

Male

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΣΜΙΤΖΗΣ

 

0:00:08.576(00:00:00)

1:40:10.146(01:40:01)

39

6

4

W20-39

Female

ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΕΠΟΝΗ

 

0:00:02.670(00:00:00)

1:40:27.120(01:40:24)

40

34

18

M40-55

Male

ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

 

0:00:03.156(00:00:00)

1:40:36.750(01:40:33)

41

35

14

M20-39

Male

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ – XANTHI RUNNERS

0:00:05.030(00:00:00)

1:41:18.300(01:41:13)

42

36

15

M20-39

Male

ΣΥΜΕΩΝ ΣΑΡΟΓΛΟΥ

Α.Ε. ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ

0:00:05.640(00:00:00)

1:43:53.666(01:43:48)

43

37

16

M20-39

Male

ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΑΣΣΟΥ

OSB ENDURANCE TEAM

0:00:05.640(00:00:00)

1:44:19.313(01:44:13)

44

38

19

M40-55

Male

ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΜΟΣ

 

0:00:09.843(00:00:00)

1:45:39.790(01:45:29)

45

7

3

W40-55

Female

ΜΑΡΙΝΑ ΓΚΡΑΒΑΛΙΔΟΥ

 

0:00:05.030(00:00:00)

1:45:58.160(01:45:53)

46

39

20

M40-55

Male

ΝΙΚΟΣ ΚΑΜΙΔΗΣ

 

0:00:08.576(00:00:00)

1:46:01.546(01:45:52)

47

8

1

W55+

Female

ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ

 

0:00:03.530(00:00:00)

1:47:55.326(01:47:51)

48

40

21

M40-55

Male

ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

CLAIN MAIN RUNNERS ΞΑΝΘΗΣ

0:00:06.546(00:00:00)

1:48:32.990(01:48:26)

49

41

4

M 55+

Male

ΚΩΝ/ΝΟΣ Χ’’ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

0:00:03.530(00:00:00)

1:49:48.660(01:49:45)

50

42

22

M40-55

Male

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΣΟΥΔΗΣ

OSB ENDURANCE TEAM

0:00:11.000(00:00:00)

1:49:54.880(01:49:43)

51

43

23

M40-55

Male

ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ

ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

0:00:09.280(00:00:00)

1:50:22.146(01:50:12)

52

9

4

W40-55

Female

ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

0:00:06.200(00:00:00)

1:50:22.256(01:50:16)

53

44

17

M20-39

Male

ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΣΣΟΥ

OSB ENDURANCE TEAM

0:00:05.906(00:00:00)

1:50:52.460(01:50:46)

54

45

18

M20-39

Male

ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΡΑΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ

ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

0:00:07.390(00:00:00)

1:52:04.710(01:51:57)

55

10

2

W55+

Female

ΦΩΤΟΥΛΑ ΣΟΠΙΛΙΔΟΥ-ΑΡΑΒΑΝΗ

 

0:00:07.390(00:00:00)

1:52:32.200(01:52:24)

56

11

5

W20-39

Female

ANNA GIRALEA

RODOPI RUNNERS – NUTRIXXION HELLAS

0:00:07.390(00:00:00)

1:52:47.543(01:52:40)

57

46

24

M40-55

Male

ΙΩΑΚΕΙΜ ΠΑΡΔΑΛΟΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

0:00:09.843(00:00:00)

1:53:30.513(01:53:20)

58

47

25

M40-55

Male

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

RODOPI RUNNERS

0:00:03.530(00:00:00)

1:54:16.583(01:54:13)

59

48

5

M55+

Male

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΣΟΓΛΙΔΗΣ

 

0:00:05.906(00:00:00)

1:54:29.060(01:54:23)

60

49

26

M40-55

Male

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ

ELEFTHEROUPOLI RUNNERS

0:00:10.200(00:00:00)

1:54:49.863(01:54:39)

61

50

27

M40-55

Male

ΣΑΒΒΑΣ ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

 

0:00:07.670(00:00:00)

1:57:00.236(01:56:52)

62

12

5

W40-55

Female

ΔΕΣΠΟΙΝΑ -

 

0:00:03.326(00:00:00)

1:59:44.760(01:59:41)

63

13

6

W40-55

Female

ΕΛΕΝΗ ΚΕΧΑΓΙΑ

 

0:00:04.216(00:00:00)

1:59:56.170(01:59:51)

64

14

7

W40-55

Female

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ

 

0:00:06.546(00:00:00)

2:03:19.736(02:03:13)

65

51

28

M40-55

Male

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΕΒΡΙΚΗΣ

XIROPOTAMOS TRAIL

0:00:04.216(00:00:00)

2:05:40.340(02:05:36)

66

52

29

M40-55

Male

ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

 

0:00:03.843(00:00:00)

2:05:41.093(02:05:37)

67

15

6

W20-39

Female

ΧΡΥΣΑΥΓΗ Χ" ΜΙΧΑΗΛ

OSB - ENDURANCE TEAM

0:00:09.843(00:00:00)

2:07:53.980(02:07:44)

68

53

30

M40-55

Male

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ

ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

0:00:11.466(00:00:00)

2:08:39.836(02:08:28)

69

54

31

M40-55

Male

ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ

OUTDOOR GAME RUNNING TEAM

0:00:12.296(00:00:00)

2:08:40.170(02:08:27)

70

16

8

W40-55

Female

ΑΡΕΤΗ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ

NEVROKOPI RUNNERS

0:00:05.640(00:00:00)

2:09:55.260(02:09:49)

71

55

32

M40-55

Male

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ

 

0:00:05.030(00:00:00)

2:10:14.650(02:10:09)

72

17

9

W40-55

Female

ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΚΚΙΝΗ

 

0:00:07.390(00:00:00)

2:10:32.233(02:10:24)

73

18

10

W40-55

Female

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΑΒΡΙΝΟΥ

 

0:00:10.200(00:00:00)

2:10:34.090(02:10:23)

74

56

33

M40-55

Male

ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΛΕΝΓΚΑΣ

 

-

2:12:08.380 (--:--:--)

75

57

34

M40-55

Male

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ

 

0:00:05.030(00:00:00)

2:12:30.723(02:12:25)

76

58

35

M40-55

Male

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

 

0:00:06.546(00:00:00)

2:14:43.560(02:14:37)

77

19

11

W40-55

Female

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΑΜΛΙΔΟΥ

NEVROKOPI RUNNERS

-

2:16:15.466 (--:--:--)

78

59

36

M40-55

Male

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

 

0:00:11.000(00:00:00)

2:25:34.276(02:25:23)

79

20

7

W20-39

Female

ΜΑΡΙΝΑ ΝΤΙΝΑ

 

0:00:05.640(00:00:00)

2:29:32.213(02:29:26)

80

21

8

W20-39

Female

ΕΛΣΑ ΚΕΡΑΜΥΔΑ

 

0:00:11.000(00:00:00)

2:36:16.576(02:36:05)

81

60

37

M40-55

Male

ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ

OSB ENDURANCE TEAM

0:00:12.153(00:00:00)

2:36:16.930(02:36:04)

82

61

38


M40-55

Male

ΙΩΣΗΦ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ

 

0:00:08.810(00:00:00)

2:36:28.400(02:36:19)

83

22

12

W40-55

Female

ΜΑΡΙΑ ΚΑΖΑΚΟΥ

RODOPI RUNNERS

0:00:09.046(00:00:00)

2:48:29.010(02:48:19)

84

23

13

W40-55

Female

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ

OSB ENDURANCE TEAM

0:00:09.843(00:00:00)

3:02:30.370(03:02:20)